Başlık

Instagram Takipçi Önemi

Başlık

Günümüzde en fazla üyeye sahip olan sosyal medya ağ hesaplarından birisi İnstagram platformudur. mickeymedya.com firması olarak tüm İnstagram kullanıcılarına takipçi satın al ve diğer hizmetleri veriyoruz. İnstagram takipçi satın al yaparak hesabınızı takip eden kişi sayısını artırabilirsiniz. İnstagram hesaplarımız arasında, takipçi paketleri, beğeni paketleri, izlenme paketleri ve ekstra paket seçenekleri bulunmaktadır. Sizlere web sitemizde en uygun seçeneklerle bu paketleri sunarak İnstagram hesabınızın etkinliğini artırmayı hedefliyoruz.

 

Takipçi Sayısının Önemi

Kişisel ya da kurumsal İnstagram hesabınızı kullanarak belirlemiş olduğunuz hedef kitlenize ulaşmaya çalışabilirsiniz. Genellikle takipçi satın al İnstagram hesabını kurumsal olarak kullanan müşteriler tarafından yapılmaktadır. Takipçi sayısının çok olması demek yapılan her türlü paylaşımın bu takipçiler tarafından görünecek olması, markanızın, ürünlerinizin reklamının daha kolay ve daha etkili yapılmasını sağlayacaktır. İnstagram takipci alma işlemleri için web sitemizde sunduğumuz hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Takipçi sayının fazla olmasının önemi kurumsallaşma, marka ve logo tanıtımı, ürün pazarlama, satış oranını artırma, bulunduğunuz sektördeki etkinliğiniz artırma için birçok nedenden dolayı ortaya çıkmaktadır.

 

İnstagram Hizmetlerimiz

Firmamız tüm İnstagram ve diğer sosyal medya hesapları için destek hizmetlerini müşterilerine online olarak vermektedir. İnstagram hizmetlerimizin başında takipçi satın almak gelmektedir. Tüm takipçi paketlerimizin kullanıcı sayılarına göre farklı özellikleri vardır. İnstagram gerçek takipçi satın al paketlerimizden birisini seçtiğinizde hesabınıza aldığınız pakette belirtilen sayı kadar gerçek kullanıcı kısa süre içerisinde eklenmiş olacaktır. Satın alma işlemleri için ödemelerinizi havale ve EFT ile yapacaksanız bizlere Whatsapp destek hattımız üzerinde ulaşabilirsiniz.

 

Takipçi Paketlerimiz

İnstagram takipçi sayısı arttırma için en uygun fiyatlarla oluşturduğumuz paketlerimizden birisini seçebilirsiniz. Takipçi paketlerimiz, 500 takipçi ile 50.000 takipçi sayısı arasında değişen özel paketlerden oluşmaktadır. Tüm paketlerimizde, %100 gerçek kullanıcılar bulunmakta ve ödeme işlemlerinden 5 dakika sonra hesabınıza eklenmektedir. Kullanıcıları hesabınıza eklerken İnstagram kullanıcı şifrenizi istemiyoruz. İstediğiniz sayıda takipçi sayısı aldığınızda, takipçilerinizin eklenmesi ve artması için sizin başkalarını takip etmesine gerek yoktur. Satın aldığınız paket içerik sayısına göre belirli oranda fazladan hediye takipçiler hesabınıza tarafımızdan eklenecektir.